
| Caracteristici Alternator | |
|---|---|
| Unghi de frezare | 90 grade |
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Lungime utila | 19 mm |
| Lungime totala | 51 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Taiere | |
|---|---|
| Diametru de frezare | 31.8 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | gips-carton |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Diametru tija | tija 8 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Makita - 763618-5 - Bucsa pentru freza, 8 mm, RP0900, RT0700C
Freud - 20-15208P - Freza pentru canale in V, 12.7x12.7x49.2 mm, tija 8 mm, 60 grade
Makita - D-09379 - Freza pentru canale in V, 20x15x47 mm, tija 6 mm, 30 grade
Raider - RD-MG06D - Polizor drept cu fir, 135 W, bucsa 3.2 mm, turatie reglabila, valiza plastic, accesoriiIstoricul tau de navigare
Yato - YT-81440 - Set 30 tuburi termocontractabile albe, staniu, 0.25-0.34 mm2, 105 grade C
Yato - YT-6099 - Panza fierastrau circular, aluminiu, 350x30x3.2 mm, 100 dinti
Yato - YT-09702 - Masina de gaurit pneumatica, mandrina cu cheie, 13 mm, 6.3 bar, 3.3 l/sec
Makita - VR001CZ XGT - Vibrator pentru beton fara acumulatori si incarcator, 40 V, - Ah, 43 mm, 1.5 m
Bosch - S 955 HHM EXPERT - Panza fierastrau sabie, CT, 150 mm, 10 dinti/inch, dantura standard
Bosch - S 922 BF - Set panze fierastrau sabie, bimetal, 152 mm, 14 dinti/inch, dantura standard, 2 bucati
Vorel - 81118 - Masina de insurubat pneumatica cu clichet, 68 Nm, 6.3 bar, 141 l/min, patrat 1/2 inch
Makita - DF332DZ - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, - Ah, 35 Nm
DeWalt - T101B - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, lemn, taiere dreapta, fina, 5 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]