
| Caracteristici Alternator | |
|---|---|
| Unghi de frezare | 90 grade |
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Lungime utila | 19 mm |
| Lungime totala | 51 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Taiere | |
|---|---|
| Diametru de frezare | 31.8 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | gips-carton |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Diametru tija | tija 8 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Makita - 763618-5 - Bucsa pentru freza, 8 mm, RP0900, RT0700C
Freud - 20-15208P - Freza pentru canale in V, 12.7x12.7x49.2 mm, tija 8 mm, 60 grade
Makita - D-09379 - Freza pentru canale in V, 20x15x47 mm, tija 6 mm, 30 grade
Raider - RD-MG06D - Polizor drept cu fir, 135 W, bucsa 3.2 mm, turatie reglabila, valiza plastic, accesoriiIstoricul tau de navigare
Unior - 760HS - Pila dreptunghiulara, 200 mm, dantura fina
Einhell - GE-LS 18 Li PXC - Foarfeca de gradina pentru crengi fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 28 mm
Skil - 3475 CA - Fierastrau sabie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 25.4 mm, accesorii
Festool - TKS 80 EBS- SET - Fierastrau circular de masa, 2200 W, 254x30 mm, picioare sustinere cadru, accesorii
Makita - B-64777 - Dalta lata, 20x200 mm, SDS-Plus, autoascutire
Vorel - 71983 - Set cuie, fara cap, - grade, 50 mm, YT-09203, 3400 bucati
Metabo - DH 330 - Masina de rindeluit si degrosat, 1800 W, 330 mm, monofazata
Makita - 513 - Racleta gheata si perie pentru inlaturarea zapezii
Festool - WOOD FINE CUT HW - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x1.8 mm, 42 dinti
Yato - YT-4570 - Ciocan pentru cizmarie, 0.45 kg, 315 mm, coada fibra de sticla
Evotools - EPTO - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, patrat 1/2 inch, 350 Nm, -
Bosch - Pro Pruner - Foarfeca de gradina pentru crengi fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, - Ah, 25 mm, motor fara perii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]