AE Alternative Energy AE650ME-132BD - Panou Fotovoltaic Monocristalin 650W
, AE SOLAR, AURORA, HALF LARGE CELL
1 / 1
product-prev-00
Dealer autorizat AE Alternative Energy
Vezi toate produsele
Oferta de produse AE Alternative Energy
Cod unic produs: 1204972
93585 Lei
Peste 10 in stoc
ADAUGA IN COS
Rate de la 47,13 Lei/luna
| Verifica limita maxima
Cod unic produs: 1204972
Ridicare personala din:
  • Showroom: incepand de azi, disponibil imediat
    Blvd Tudor Vladimirescu nr 41, Bucuresti
    (vezi harta )
Livrare prin curier:
  • Vineri 15 Mai - Luni 18 Mai
Beneficii:
Descriere
Campanie Marea Echipare 2026*
HAI LA ECHIPARE!
Super oferte te asteapta pe Atelierul Tau ➡ Vezi toate produsele din campanie!
E momentul sa-ti echipezi atelierul la preturi speciale.
Grabeste-te – promotia e limitata!
Campania este valabila in perioada 05.05.2026 – 02.06.2026, in limita stocului disponibil.
O mare parte dintre produse sunt disponibile in stoc limitat.
Dupa epuizarea stocului, preturile pot varia.
Panou Fotovoltaic Monocristalin 650W, AE SOLAR, AURORA, HALF LARGE CELL, AE650ME-132BD.
Specificații tehnice
Atribute esentiale
Cantitate 1 buc
Informatii suplimentare
Informatii suplimentare Tip panou: monocristaline
Putere panou: 650 W
Numar celule: 132
Tensiune maxima (Vmp): 37.40 V
Curent de scurt circuit (Isc): 18.32 A
Curent maxim (Imp): 17.38 A
Eficienta modul: 20.90 %
Tensiune maxima sistem: 1500 V
Temperatura de operare :-40 grade C / +85 grade C
Eficienta: 30 ani
Greutate: 41 kg
Dimensiuni: 2384x1303x35 mm