
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Tip disc diamantat | segmentat |
| Diametru disc | 350 mm |
| Diametru de prindere | 25.4 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime de taiere disc diamantat | 3.4 mm |
| Inaltime segment diamantat | 1 mm |
| Tip de taiere | taiere umeda si uscata |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | beton, caramida, granit, zid, piatra, gresie |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - B-13275 - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x25.4x3.2 mm, taiere umeda si uscata
Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 450x25.4x3.6 mm, taiere umeda si uscata
Makita - D-80139 - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x25.4x3.2 mm, taiere umeda si uscataCumparate frecvent impreuna:
Makita - 194746-9 - Saci aspirator, reziduuri uscate, DBO140, DBO180, BO4555, BO4556, BO4565, BO4566, BO4557, BO4558, BO5030, BO5031, BO5040, BO5041,
Bosch - ECO for Universal - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x20x3.2 mm, taiere uscata
Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 300x25.4/20x2.8 mm, taiere umeda si uscataIstoricul tau de navigare
Yato - YT-73080 - Multimetru digital universal
LumyTools - LT05947 - Spaclu, 200 mm, maner plastic
Juco - 33024 - Topor, - mm, coada lemn
Unior - 778/4 - Extractor suruburi rupte, M6-M8
Vorel - 51740 - Set 6 chei fixe, 6-17 mm, chei duble
Festool - D 8 CE/W - Burghiu lemn cu varf ascutit, 8x-x- mm
Karcher - 6.394-374.0 - Pulverizator, 1 l, - bar
Topmaster - 511322 - Set capse, 11.3x12 mm, -, 1000 bucati
Bosch - EXPERT CYL-9 MultiConstruction - Burghiu universal, 7x90x150 mm
Vorel - 82677 - Prelungitor electric, 40 m, 1 priza
Stanley - STHT0-05776 - Spaclu, 300 mm, maner plastic
Vorel - 32901 - Tarnacop de terasament, - cm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]