
Panza pentru fierastrau circular potrivita pentru lemn tare, placaj, lemn de esenta moale si compozite din lemn.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 200 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 16 mm |
| Numar dinti | 20 dinti |
| Forma dinte | HW/TCT |
| Grosime panza | 1.6 mm |
| Grosime de taiere | 2.4 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn tare, placaj, lemn de esenta moale, compozite din lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - MAKFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x2.4 mm, 16 dinti
Einhell - 49583359 - Panza fierastrau circular, lemn, 150x16x1.6 mm, 20 dinti
Einhell - 49587861 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x2.4 mm, 48 dinti
Einhell - 49588251 - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2.4 mm, 48 dinti
Einhell - 49588261 - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2.4 mm, 60 dintiIstoricul tau de navigare
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 26x200x250 mm, beton armat
Skil - 3070 HA - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 20 V, 2.5 Ah, 60 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza plastic
Yato - YT-2639 - Surubelnita cu profil PH2, 400 mm
Einhell - PXC - Incarcator acumulatori Li-Ion, 18 V, incarcare rapida
Skil - 1910 AA - Nivela laser cu linii, 15 m, +/-0.5 mm/m, 2 linii laser, fascicul rosu
Skil - CR1E3128AA - Incarcator acumulatori Li-Ion, 20 V, incarcare rapida
PowerUp - 78910 - Aparat de lipit tevi, 1500 W
Yato - YT-09203 - Capsator pneumatic, 5.7 mm, 80 capse
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 48x- mm, prindere rapida
Rapid - No. 8 - Set cuie, cap inecat, - grade, 30 mm, EN330, PBS121, PB131, PBS151, 5000 bucati
Vorel - 81801 - Multimetru digital stil clema
Rapid - No. 13 - Set capse, 10.6x6 mm, R13, R23, R30, R33, R83 ALU610, ALU913, R19, Eco Tacker, M10Y, 2500 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]