Disc de taiere Raider 160154 ideal impreuna cu polizorul unghiular pentru taierea unei game mai largi de materiale.
Muchia este acoperita cu carburi cu ajutorul tehnologiei laser.
Viteza de taiere extrem de mare.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru disc | 125 mm |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 1.4 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Viteza: 80 m/s |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review