Produsul face parte din Campania Makita Feel the Energy 2026*. Detalii in descrierea produselor participante.
Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiMasina de insurubat si gaurit cu percutie Makita HP002GZ compatibila acumulatori XGT 40 V.
Masina rapida si robusta pentru lucrari complete.
Extrem de durabil datorita carcasei de transmisie din aluminiu si diverselor protectii ale bateriei
3 functii: insurubare, gaurire si gaurire cu impact.
Manevrabilitate ridicata datorita constructiei compacte.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire zidarie | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 38 mm |
| Diametru maxim suruburi | 10 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte de viteza | 2 trepte |
| Trepte moment de torsiune | 21 |
| Turatie la mers in gol | 2200 rpm |
| Valoare vibratii emise | 9 m/s2 |
| Moment de torsiune | 65 Nm |
| Numar percutii | 33000 percutii/min |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 40 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Led de iluminare | DA |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Functie impuls | NU |
| Mandrina detasabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Surub M4x12 Agatatoare de curea 2 x biti |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 98 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie la mers in gol, treapta 1: 600 rpm Turatie la mers in gol, treapta 2: 2200 rpm Numar percutii, treapta 1: 9000 percutii/min Numar percutii, treapta 2: 33000 percutii/min Dimensiuni (Lxlxh): 174x86x215 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review