| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 12 mm |
| Lungime utila | 100 mm |
| Lungime totala | 151 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-G |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metale feroase, material plastic |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Cumparate frecvent impreuna:
Bosch - 2608577048 - Burghiu metal HSS Impact Control, 3x33x72 mm
Bosch - 2608577051 - Burghiu metal HSS Impact Control, 3.5x39x79 mm
Bosch - 2608577052 - Burghiu metal HSS Impact Control, 4x43x83 mm
Bosch - 2608577055 - Burghiu metal HSS Impact Control, 4.5x47x87 mm
Bosch - 2608595683 - Burghiu metal HSS-G, 5x87x132 mm
Bosch - CYL-3 - Burghiu zidarie, 10x90x150 mm
Bosch - 2608577166 - Burghiu metal HSS-PointTeq, 5.5x57x93 mm
Diager - 263 - Burghiu zidarie, 5x45x85 mm
Bosch - 2608595685 - Burghiu metal HSS-G, 6x91x139 mm
Bosch - CYL-3 - Burghiu zidarie, 5x50x85 mm
Bosch - 2608585856 - Burghiu metal HSS-CO, 6.5x63x101 mm
Bosch - CYL-5 - Burghiu zidarie, 10x100x150 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]