: Luni 6 Apr - Marti 7 AprMatura este destinata lucrarilor de curatenie in timpul renovarilor.
Peri din plastic PET/PPN.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Coada telescopica | NU inch |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Material coada | coada din metal |
| Material montura | lemn |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Latime | 300 mm |
| Diametru coada | - mm |
| Lungime coada | 118 cm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime fir: 22 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review