| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Capacitate de prindere | 125 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Sistem de strangere | strangere prin insurubare |
| Tip clema | tip G |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime totala | - mm mm |
| Greutate | 1.02 kg |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Sarcina maxima: 390 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Zbirovia - ZB171700 - Cleste pentru ceaprazuit, 4 mm
Unior - 188/2L6p - Capat cheie tubulara cu profil hexagonal interior, 6 laturi, 10 mm, 1/4 inch
Topmaster - 225102 - Set surubelnite cu profil PH si plat, 6 bucati
Einhell - TC-CS 1200 - Fierastrau circular, 1230 W, 160x16 mm
Stanley - FATMAX - Cleste reglabil cu articulatie intrepatrunsa, 200 mm
Wolfcraft - 3320000 - Burghiu freza, 30x90 mm, tija cilindrica
LumyTools - LT06150 - Mistrie colt interior, 80 mm
Topmaster - 492001 - Pistol manual pentru silicon, constructie deschisa, 225 mm, - ml
Raider - RDP-ECS27 - Drujba electrica, 2400 W, 40 cm, 12.5 m/s
Pachet Einhell - TE-OS 18/230 Li PXC + Starter Kit + Twinpack - Slefuitor cu vibratii, 230x115 mm + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah + Set 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Stayer - JS 55 BE - Fierastrau pendular, 450 W
Pachet Bosch - GBH 2-26 DRE + 2609255543 - Rotopercutor SDS-Plus, 800 W, 2.7 J, valiza plastic + Set burghie SDS-Plus, 5-12 mm, 7 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]