
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 45 dinti |
| Forma dinte | TCT |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 1.75 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | panouri sandwich |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Raider - 157770 - Carota zidarie, 53x50 mm, cu filet
Yato - YT-3081 - Dreptar zidarie, 150 cm, fara bula de aer
Bosch - Standard for Universal - Set 1 disc diamantat segmentat, 230x22.2 mm + 1 disc diamantat segmentat, 125x22.2 mm
Yato - YT-82127 - Rotopercutor SDS-Plus, 1500 W, 5 J
BOHRCRAFT - 3250 - Burghiu freza, 20x90 mm, tija cilindrica
Skil - 1016 AA - Masina de amestecat, 1200 W, 120 mm
Diager - 168 - Burghiu SDS-Max, 35x400x540 mm, beton armat
Stanley - PowerWinder - Ruleta, banda din fibra de sticla, 100 m
Yato - YT-01678 - Cheie cu gheara, 80-120 mm, gheara flexibila
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 6x50x110 mm, beton armat
Raider - RD-AG51 - Polizor unghiular cu fir, 750 W, 125 mm, valiza plastic, accesorii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]