
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCT |
| Grosime panza | 1.35 mm |
| Grosime de taiere | 1.85 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.45 mm, 44 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x2 mm, 28 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.85 mm, 48 dinti
Makita - EFFICUT - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x1.85 mm, 25 dinti
Makita - E-11156 - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x1.85 mm, 45 dinti
Makita - E-11162 - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x1.85 mm, 60 dintiIstoricul tau de navigare
Yato - YT-5503 - Paleta de amestecat, 120x600 mm, tija cu filet M 14, adeziv, mortar, sapa, tencuieli structurale, compusi de nivelare, masa izolatoare
Yato - YT-81789 - Proiector led, 20 W, - leduri, lumina rece
Yato - YT-82753 - Slefuitor cu excentric fara acumulatori si incarcator, 18 V, - Ah, 125 mm
AGT - FP GX 35 - Foreza de pamant cu motor pe benzina, 1.3 CP, 35.8 cm3, 0.63 l
Bosch - GCB 18V-63 - Fierastrau cu banda fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 733x12.7x0.4 mm
Raider - RD-SB08 - Panza fierastrau circular, lemn, 350x25.4x- mm, 56 dinti
Vorel - 09648 - Bidinea dreptunghiulara, 180x75 mm, maner lemn
Lund - 67221 - Curatitor cu aburi, 1500 W, 1 bar, 0.15 minute
Bosch - Plus-7X - Burghiu SDS-Plus, 5x100x165 mm, beton armat
Yato - YT-3333 - Carota HSS Bimetal, 68x40 mm, cu filet
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]