Corp din otel.
Maner acoperit PVC.
Deschidere automata.
Falci din inox de inalta calitate.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Lungime totala | 230 mm |
| Material | otel |
| Grosime crengi-lastari | 12 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Domeniu de utilizare | crengi |
| Informatii suplimentare | Lungime lama: 65 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Top Garden - 382306 - Foarfeca pentru vie, 25 mm, 250 mm
Top Garden - 382505 - Foarfeca pentru vie, 22 mm, 230 mm
Top Garden - 382909 - Foarfeca pentru crengi, 32 mm, 960 mm
Top Garden - 382910 - Foarfeca pentru crengi, 25 mm, 710 mm
Top Garden - 382908 - Foarfeca pentru crengi, 25 mm, 480 mm
Top Garden - 382917 - Foarfeca pentru crengi, 42 mm, 675 mmCumparate frecvent impreuna:
Vorel - 57000 - Cheie tip cruce pentru roti, 17x19x22 mm
Evotools - 612063 - Perie de sarma
Evotools - 674634 - Pensula dreapta, 19 mm, maner plastic
Flo - 35787 - Grebla, 455 mm, 20 dinti
Raider - RD-WS1531L - Set panze fierastrau sabie, HCS, 240 mm, 10 dinti/inch, dantura standard, 2 bucati
Evotools - 680369 - Plasa anti-pasari, 5x2 m, 18x18 mm
TopStrong - 520706 - Ancora cu surub, 6 mm
TopStrong - 520708 - Ancora cu surub, 10 mm
Evotools - 676412 - Banda izolatoare, 19 mm, 20 m
Top Garden - 380458 - Cazma cu tais rotund, 355x272 mm, otel
Yato - YT-8791 - Foarfeca pentru vie, 20 mm, 200 mm
Yato - YT-8816 - Foarfeca pentru crengi, 15 mm, 190 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]