: Marti 5 Mai - Miercuri 6 Mai| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru exterior panza (mm) | 305 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 100 dinti |
| Forma dinte | TCT |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | 3.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review