
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Material | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Forma tais lopata | tais drept |
| Material coada | coada din otel |
| Dotari | |
|---|---|
| Prevazuta cu coada | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Latime lopata | 245 mm |
| Grosime lopata | - mm |
| Lungime coada | 148 cm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Diametru coada: 34 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Evotools - 679640 - Lopata gradinarit, 280 mm, tais ascutit, fara coada
Topmaster - 380801 - Lopata gradinarit, 240 mm, tais drept, coada din fibra de sticla
Topmaster - 380803 - Lopata gradinarit, 175 mm, tais drept, coada din lemn
Top Garden - 380459 - Lopata gradinarit, 160 mm, tais ascutit, coada din otel
Gardex - COMFORT GX - Lopata gradinarit, 245 mm, tais drept, coada din fibra de sticlaCumparate frecvent impreuna:
Yato - YT-0365 - Set chei combinate, 6-32 mm, 25 bucati
Makita - B-65894 - Set imbusuri, 1.5-10 mm, 9 bucati, cap sferic
DeWalt - DCG405P3 - Polizor unghiular cu 3 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 125 mm, valiza speciala
Vorel - 32900 - Tarnacop de terasament, - cm
Unior - 300/6B - Levier cu doua muchii plate indoite, 1000 mm, tija hexagonala
AGT - 7501 HSB - Generator de uz general, 6.4 kW, Honda, GX390, 13 CP, 6.1 l, pornire mecanica, monofazat
Stanley - 2-15-595 - Fierastrau coada de vulpe, 450 mm, maner plastic
Vorel - 17704 - Scara constructii articulata, 3.4 m, 150 kg, 3 trepte tronson
Felo - 063 - Trusa scule de mana pentru electricieni, 19 bucati
DeWalt - DCS391NT - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x20 mm, valiza speciala
Unior - 818 - Ciocan lacatuserie, 6 kg, 800 mm, coada lemn
Flo - 35802 - Cazma cu tais drept, -x- mm, otel, prevazuta cu coada
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]