
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Lungime lama | 290 mm |
| Latime lama | 210 mm |
| Lungime totala | 1500 mm |
| Material lama | - |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Material coada | coada fibra de sticla |
| Dotari | |
|---|---|
| Prevazuta cu coada | DA |
| Forma tais | tais rotund |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Evotools - 633013 - Cazma cu tais rotund, 300x220 mm, otel carbon
Top Garden - 380412 - Cazma cu tais drept, 285x180 mm, -, prevazuta cu coada
Gardex - COMFORT GX - Cazma cu tais rotund, 295x225 mm, otel, prevazuta cu coada
Flo - 35837 - Cazma cu tais rotund, 290x220 mm, otel, prevazuta cu coadaCumparate frecvent impreuna:
Bosch - PBD 40 - Masina de gaurit cu coloana, 710 W, 650 mm
Metabo - SPA 1200 - Aspirator pentru rumegus, 550 W, 65 l, 250 l/sec, 100 mm
Yato - YT-70766 - Echer din otel, 400x250 mm
Bosch - GTS 10 XC - Fierastrau circular de masa, 2100 W, 254x30 mm
Yato - YT-70851 - Echer din aluminiu, 1720x1220x1220 mm
Bosch - GCM 8 SJL - Fierastrau circular stationar, 1600 W, 216x30 mm
Bosch - GTA 2600 - Stand fierastrau, GCM 8 S, GCM 8 SJ, GCM 800 S, GCM 10, GCM 10 J, GCM 10 M, GCM 10 S, GCM 10 SD, GCM 12, GCM 12 SD, GTM 12
Makita - B-49884 - Set accesorii insurubare si burghie mixte, 116 bucati
Bosch - GKT 55 GCE - Fierastrau circular, 1400 W, 165x20 mm
Yato - YT-6502 - Menghina de banc standard, 125 mm
Bosch - FSN RA 32 1600 - Sina de ghidare, 1600 mm
Yato - YT-08793 - Scaun atelier telescopic
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]