: Miercuri 27 Mai - Joi 28 MaiO caracteristica a acestui cleste este forma speciala a falcilor, latimea este de 55 mm, iar lungime totala este de 280 mm.
Cleste din otel forjat pentru indoirea foilor de tabla.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Latime falci | 55 mm |
| Lungime cleste | 280 mm |
| Material | otel forjat |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip articulatie | suprapusa |
| Forma cleste | indoit la 45 grade |
| Dotari | |
|---|---|
| Sistem de blocare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.85 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review