
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 260 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 120 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 5870 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Pachet Makita - DDF482 + DTD152 - Masina de gaurit si insurubat, 62 Nm + Masina de insurubat, 165 Nm + 3x Acumulator, Li-Ion, 18 V, 3 Ah + Incarcator + Valiza speciala
Unior - 768H1/2S - Raspila semirotunda, 250 mm, dantura semifina
Yato - YT-76270 - Dispozitiv reglabil de taiat gips-carton, 600 mm
Yato - YT-85200 - Masina de tuns iarba electrica, 1300 W, 33 cm, 30 l
Skil - 1590 AA - Rindea electrica, 710 W, 82 mm, cutite reversibile
Einhell - TE-CI 18 Li PXC - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 180 Nm, -
Skil - 3225 CA - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 250 Nm, -, motor fara perii, turatie reglabila, led iluminare
Yato - YT-82901 - Masina de gaurit si insurubat cu 1 acumulator, Li-Ion, 12 V, 2 Ah, 30 Nm, valiza plastic, accesorii
Vorel - 28790 - Fierastrau joagar, 1000 mm, maner lemn
Festool - WOOD FINE CUT HW - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x1.8 mm, 42 dinti
Skil - 3420 CA - Fierastrau pendular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, accesorii
Bosch - PRO Wood HSS - Burghiu pentru cofraje, 10x87x400 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]