
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 260 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 100 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 5870 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Festool - SYS3-CE XXS - Set capete de insurubare, mixte, 16 bucati
Total - TH308268-2 - Rotopercutor SDS-Plus, 800 W, 2.5 J, mandrina interschimbabila, valiza plastic, accesorii
Raider - 162121 - Disc diamantat de taiere continuu, 85x10x- mm, taiere umeda
Yato - YT-82772 - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 2.4 J
Einhell - TC-TS 2225 U - Fierastrau circular de masa, 2200 W, 254x30x2.4 mm, picioare sustinere cadru
Bosch - 2609256D09 - Carota pentru lemn, 70 mm, tija hexagonala, adaptor cu burghiu de centrare
Pachet Makita - DDF482 + DTD152 - Masina de gaurit si insurubat, 62 Nm + Masina de insurubat, 165 Nm + 3x Acumulator, Li-Ion, 18 V, 3 Ah + Incarcator + Valiza speciala
Unior - 768H1/2S - Raspila semirotunda, 250 mm, dantura semifina
Yato - YT-76270 - Dispozitiv reglabil de taiat gips-carton, 600 mm
Yato - YT-85200 - Masina de tuns iarba electrica, 1300 W, 33 cm, 30 l
Skil - 1590 AA - Rindea electrica, 710 W, 82 mm, cutite reversibile
Einhell - TE-CI 18 Li PXC - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 180 Nm, -
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]