
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 210 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.6 mm |
| Grosime de taiere | 2.4 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 7170 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Festool - HW 210x2,4x30 TF60 - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 210x30x2.4 mm, 60 dinti
Makita - D-65632 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 235x30x2.4 mm, 60 dinti
Einhell - 49588261 - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2.4 mm, 60 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, aluminiu, 210x30x2.4 mm, 60 dintiIstoricul tau de navigare
Tivoly - 1037051 - Carota HSS, 18x30 mm, prindere weldon 19 mm, otel nealiat si aliat, metale neferoase, materiale compozite plastice
Makita - D-65567 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 160x20x2.2 mm, 60 dinti
Yato - YT-5400 - Dispozitiv pentru imbinare foi de tabla, 480x220 mm
Yato - YT-82174 - Fierastrau circular stationar, 1800 W, 255x24.4 mm
Einhell - GC-GP 1250 N - Pompa de suprafata pentru aplicatii mici si medii in agricultura, 1200 W, 5 bar, 50 m, 83.3 l/min, carcasa inox, monofazata
Vorel - 75272 - Banda adeziva de hartie, 30 mm, 25 m
Yato - YT-0420 - Set capete de insurubare, mixt, 42 bucati
Yato - YT-0290 - Antrenor cu patrat cu clichet reversibil, 1/4 inch
Bosch - GSB 18V-150 C - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, 150 Nm, motor fara perii, valiza speciala, accesorii
Yato - YT-82811 - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x16 mm
Total - TIWLI2001 - Masina de insurubat cu impact cu 2 acumulatori, Li-Ion, 20 V, 2 Ah, patrat 1/2 inch, 300 Nm, M10-M20, geanta textila, accesorii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]