
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 190 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 2.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 8040 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Bosch - EXPERT Laminated Panel - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 190x30x2.6 mm, 60 dinti
Bosch - EXPERT Wood cordless - Panza fierastrau circular, lemn, 190x30x1.5 mm, 60 dinti
Bosch - EXPERT Sandwich Panel - Panza fierastrau circular, panouri sandwich, 190x30x2 mm, 36 dinti
Bosch - 2608597617 - Burghiu freza, 45x90 mm, tija cilindrica
BOHRCRAFT - 3250 - Burghiu freza, 40x90 mm, tija cilindrica
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 125x22.2x1 mm, 1 buc
Evotools - 680373 - Plasa anti-pasari, 5x4 m, 18x18 mm
HiKOKI - 782302 - Disc taiere inox, 125x22.2x1 mm, 1 buc
Makita - 421342-3 - Capac antipraf pentru burghie, 6-14 mm
Bosch - 2608577348 - Set burghie metal, HSS-PointTeq, 1-10 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Bosch - 2609255316 - Accesoriu pentru punerea diblurilor, 8 mm, 4 bucati
Vorel - 15110 - Subler mecanic, 150 mmIstoricul tau de navigare
Skil - 3720 CB - Slefuitor delta fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah
Einhell - TC-SB 245 L - Fierastrau cu banda, 400 W, 1712x10 mm
Total - TH308268-2 - Rotopercutor SDS-Plus, 800 W, 2.5 J, mandrina interschimbabila, valiza plastic, accesorii
Vorel - 35020 - Dispozitiv pentru ridicat pavele, 60-260 mm
Bosch - GSB 18V-21 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 55 Nm, led iluminare
Einhell - TE-CD 18/40-1 Li PXC - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 1.5 Ah, 40 Nm, valiza plastic
Vorel - 80751 - Palan manual, 2.5 m, 1000 kg
Yato - YT-82772 - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 2.4 J
Metabo - BS 18 LT - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5.2 Ah, 60 Nm, valiza speciala
Bosch - PRO Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x2.5 mm, 60 dinti
Makita - DDF453SYX5 - Masina de gaurit si insurubat cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 1.5 Ah, 42 Nm
Unior - 506/1VDEDP - Cleste cu varf cu semirotund, 160 mm, izolatie 1000 V
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]