
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 2.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 9540 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Bosch - GKS 185-LI - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x20 mm
Bosch - GST 185-LI - Fierastrau pendular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah
Bosch - GAL 18V-40 - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida
Bosch - T 127 D - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, aluminiu, taiere dreapta, fina, 3 bucati
Makita - HS6601 - Fierastrau circular, 1010 W, 165x20 mm
Makita - 197462-2 - Adaptor sina de ghidare, HS6601
Bosch - GAS 18V-1 - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 60 mbar
Makita - 194385-5 - Set menghina de mana, 2 bucati
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, aluminiu, 260x30x2.4 mm, 100 dinti
Bosch - GBA 18 V - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Makita - B-48860 - Panza cu carburi metalice, 118x20x18 mm, 6 dinti
Makita - 194367-7 - Sina de ghidare, 3000 mm, SP6000, CA5000Istoricul tau de navigare
Yato - YT-82174 - Fierastrau circular stationar, 1800 W, 255x24.4 mm
Einhell - GC-GP 1250 N - Pompa de suprafata pentru aplicatii mici si medii in agricultura, 1200 W, 5 bar, 50 m, 83.3 l/min, carcasa inox, monofazata
Vorel - 75272 - Banda adeziva de hartie, 30 mm, 25 m
Yato - YT-0420 - Set capete de insurubare, mixt, 42 bucati
Yato - YT-0290 - Antrenor cu patrat cu clichet reversibil, 1/4 inch
Bosch - GSB 18V-150 C - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, 150 Nm, motor fara perii, valiza speciala, accesorii
Yato - YT-82811 - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x16 mm
Total - TIWLI2001 - Masina de insurubat cu impact cu 2 acumulatori, Li-Ion, 20 V, 2 Ah, patrat 1/2 inch, 300 Nm, M10-M20, geanta textila, accesorii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]