
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 160 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 2.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 9250 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - Eco for Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.2 mm, 18 dinti
Metabo - 628077000 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 190x30x2.2 mm, 56 dinti
Yato - YT-60581 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.2 mm, 60 dinti
Metabo - 628002000 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2.2 mm, 10 dintiCumparate frecvent impreuna:
Makita - BO5041 - Slefuitor cu excentric, 300 W, 125 mm
Yato - YT-17214 - Cric auto hidraulic tip crocodil, 465 mm, 3 T, roti de transport, actionare cu pedala
Festool - 160x2.2x20 TF52 - Panza fierastrau circular, aluminiu, 160x20x2.2 mm, 52 dinti
Bosch - 2609255258 - Burghiu plat, 10x155 mm, tija hexagonala
Bosch - GDR 18V-220 C - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 220 Nm, M6-M16
Makita - D-07749 - Burghiu plat, 18x150 mm, tija hexagonala
Makita - D-07755 - Burghiu plat, 20x150 mm, tija hexagonala
Bosch - 2609255266 - Burghiu plat, 20x160 mm, tija hexagonala
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2 mm, 60 dinti
Unior - 710P - Ruleta, banda din metal, 5 m
Bosch - 2608595519 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 3x33x74 mm
Makita - D-07026 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 3x30x60 mmIstoricul tau de navigare
Yato - YT-5400 - Dispozitiv pentru imbinare foi de tabla, 480x220 mm
Yato - YT-82174 - Fierastrau circular stationar, 1800 W, 255x24.4 mm
Einhell - GC-GP 1250 N - Pompa de suprafata pentru aplicatii mici si medii in agricultura, 1200 W, 5 bar, 50 m, 83.3 l/min, carcasa inox, monofazata
Vorel - 75272 - Banda adeziva de hartie, 30 mm, 25 m
Yato - YT-0420 - Set capete de insurubare, mixt, 42 bucati
Yato - YT-0290 - Antrenor cu patrat cu clichet reversibil, 1/4 inch
Bosch - GSB 18V-150 C - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, 150 Nm, motor fara perii, valiza speciala, accesorii
Yato - YT-82811 - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x16 mm
Total - TIWLI2001 - Masina de insurubat cu impact cu 2 acumulatori, Li-Ion, 20 V, 2 Ah, patrat 1/2 inch, 300 Nm, M10-M20, geanta textila, accesorii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]