
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 184 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 16 mm |
| Numar dinti | 24 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | 2.5 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - PRECISION - Panza fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 40 dinti
Bosch - PRECISION - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20/16x2.5 mm, 48 dinti
Bosch - PRECISION - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x2.5 mm, 24 dinti
Bosch - PRECISION - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x2.5 mm, 48 dinti
Skil - 2610S00274 - Panza fierastrau circular, lemn, 165x16x1.6 mm, 24 dintiCumparate frecvent impreuna:
Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - GKS 140 - Fierastrau circular, 1400 W, 184x20 mm
Bosch - GBA - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - GAL 1880 CV - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida
Bosch - GSR 18V-110 C - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 110 Nm, valiza speciala
DeWalt - DT10302 - Panza fierastrau circular, lemn, 184x16x- mm, 24 dintiIstoricul tau de navigare
Vorel - 76700 - Set preducele, 15 bucati
Kronus - 7112 - Cheie fixa dubla, 24x27 mm
Juco - 31600 - Ciocan lacatuserie, 6 kg, - mm, coada lemn
Yato - YT-2255 - Cleste pentru sertizat, 180 mm
Unior - 110/1 - Cheie fixa dubla, 17x19 mm
Yato - YT-068661 - Set 100 tuburi termocontractabile
Raider - 153812 - Burghiu SDS-Max, 18x490x600 mm
Vorel - 18502 - Echer din otel, 500x- mm
Yato - YT-82844 - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Yato - YT-06872 - Set 300 saibe din cupru
Pachet Bosch - GEX 185-LI + GBA - Slefuitor cu excentric, 125 mm+ Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Makita - 958040611 - Lama drujba, 400 mm, UC4020A, UC4041A
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]