Cheie cu lant pentru tevi cu diametrul maxim de 100 mm (4 inch).
Corp cu lungimea de 300 mm din otel forjat, iar lantul cu lungimea de 400 mm.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Lungime lant | 40 cm |
| Lungime cheie | 300 mm |
| Diametru maxim | 100 mm |
| Diametru maxim teava | 4 inch |
| Material | otel forjat |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Dantura in ambele sensuri | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.667 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Unior - 484/6 - Cheie cu lant pentru tevi, 760 mm, 4 inch
Yato - YT-22260 - Cheie cu lant pentru tevi, 300 mm, 4 inch
Vorel - 57620 - Cheie cu lant pentru tevi, - mm, - inch
Vorel - 57630 - Cheie cu lant pentru tevi, - mm, - inch
Unior - 206/2 - Cheie cu lant pentru tevi, 220 mm, - inch
Yato - YT-2469 - Cheie cu lant pentru tevi, 250 mm, - inchCumparate frecvent impreuna:
Yato - YT-828462 - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 3 Ah, indicator nivel incarcare
Yato - YT-828501 - Incarcator acumulatori Li-Ion, 18 V, incarcare rapida
Yato - YT-7435 - Geanta textila pentru scule, 490x230x280 mm
Unior - 220/3PH - Set imbusuri, 1.5-10 mm, 9 bucati
Yato - YT-81053 - Derulator cablu electric, 30 m, 4 prize, cu maner
Unior - 480/6 - Cleste pentru tevi cu falci drepte, 540 mm, 90 grade
Makalon - 700754 - Prelungitor electric, 5 m, 3 prize
Unior - 482/6 - Cleste pentru tevi cu falci tip S, 430 mm, 45 grade
Yato - YT-29220 - Fir teflon, 50 m
Unior - 478/4G - Cleste pentru dezizolat, 160 mm
Yato - YT-8165 - Banda izolatoare, 19 mm, 20 m
Yato - YT-2224 - Cheie reglabila, 50x450 mm, -
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]