| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Material lama | inox |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip gletiera | dintata |
| Material maner | maner lemn |
| Laturi dintate | 2 laturi |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 580 mm |
| Latime | 128 mm |
| Latime dinti | 8 mm |
| Grosime lama | - mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Evotools - 676330 - Gletiera dintata, 280x130 mm, maner lemn
Evotools - 624053 - Gletiera dintata, 270x130 mm, maner plastic
Evotools - 676461 - Gletiera dreapta, 580x130 mm, maner lemn
Vorel - 06640 - Gletiera dreapta, 380x128 mm, maner lemn
Vorel - 06680 - Gletiera dreapta, 580x128 mm, maner lemn
Vorel - 06780 - Gletiera dintata, 270x125 mm, maner plasticIstoricul tau de navigare
Makita - 957802200 - Rezervor presurizat metalic pentru apa
Stayer - EP 200 B - Polizor de banc cu fir, 350 W, 200 mm
Vorel - 09587 - Pensula rotunda, 50 mm, maner lemn
Karcher - SC 4 EasyFix - Curatitor cu aburi, 2000 W, 3.5 bar, 4 minute
Bosch - Power Change Plus - Adaptor carota sistem rapid de prindere, - mm, tija hexagonala
Kronus - 7112 - Cheie fixa dubla, 22x24 mm
Vorel - 82673 - Prelungitor electric, 20 m, 1 priza
Bosch - PRECISION - Panza fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 24 dinti
Vorel - 76700 - Set preducele, 15 bucati
Kronus - 7112 - Cheie fixa dubla, 24x27 mm
Juco - 31600 - Ciocan lacatuserie, 6 kg, - mm, coada lemn
Yato - YT-2255 - Cleste pentru sertizat, 180 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]