| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Numar ventuze | 2 ventuze |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Capacitate de ridicare | 70 kg |
| Grosime cauciuc | - mm |
| Forma ventuza | rotunda |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Diametru ventuza | 115 mm |
| Greutate | 0.646 kg |
| Lungime | - mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Unior - 619740 - Dispozitiv de fixare cu 2 ventuze, 75 kg, - mm
Vorel - 05300 - Dispozitiv de fixare cu 1 ventuza, 40 kg, 115 mm
Vorel - 05302 - Dispozitiv de fixare cu 3 ventuze, 100 kg, 115 mm
Vorel - 05312 - Dispozitiv de fixare cu 2 ventuze, 70 kg, 115 mm
Vorel - 05325 - Dispozitiv de fixare cu 1 ventuza, 100 kg, 204 mm
Yato - YT-37238 - Dispozitiv de fixare cu 2 ventuze, 100 kg, 150 mmCumparate frecvent impreuna:
Vorel - 10125 - Ruleta, banda din metal, 5 m
Vorel - 10123 - Ruleta, banda din metal, 3 m
Vorel - 57350 - Cheie dinamometrica cu sistem de prindere 1/2 inch, 28-210 Nm, declansator
Makita - E-03458 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 6x65 mm, cheie magnetizata
Makita - E-03464 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 8x65 mm, cheie magnetizata
Makita - E-03470 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 10x65 mm, cheie magnetizata
Makita - E-03539 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 21x80 mm
Makita - E-03523 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 19x80 mm
Makita - E-03517 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 17x80 mm
Makita - E-03492 - Cheie tubulara cu tija hexagonala, 13x80 mm
Yato - YT-0843 - Set pentru extras garnituri, 4 bucati
Yato - YT-06877 - Set garnituri din cauciuc, 225 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]