| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 28 mm |
| Lungime utila | 310 mm |
| Lungime totala | 400 mm |
| Diametru tija | 13 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip tija | tija hexagonala |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Yato - YT-3279 - Burghiu elicoidal, 22x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-3281 - Burghiu elicoidal, 24x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-3283 - Burghiu elicoidal, 25x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-3285 - Burghiu elicoidal, 26x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-3289 - Burghiu elicoidal, 30x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-3293 - Burghiu elicoidal, 35x310x400 mm, tija hexagonalaIstoricul tau de navigare
Rapid - No. 53 - Set capse, 11.4x8 mm, R53, R153, R253, R353, R453, MS2.1, MS4.1, ALU610, ALU753, ALU853, ALU953, E100, ESN530, BTX530, R553, PS101, PS6-16, M10R, M20, M30, M40, Eco Tacker, Hobby Tacker, Hobby Tacker Dual, Multitacker, Compacta, Hobby Electric, 5000 bucati
Bosch - GSR 18V-50 - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 50 Nm, valiza plastic
Karcher - K 4 Power Control - Masina de spalat cu presiune, 1800 W, 130 bar, 7 l/min, monofazata
Yato - YT-55581 - Presa hidraulica de banc, 20 T
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2.8 mm, 100 dinti
Yato - YT-83000 - Redresor auto, - W, 12/6 V, 4/2 A
Festool - CLEANTEC CT 15 E-Set - Aspirator umed-uscat, 1200 W, 240 mbar, 15 l, priza scule electrice
Bosch - 2607000193 - Cutit pentru rindea, 82 mm, 2 bucati, GHO 6500
Pachet Bosch - GBH 18V-22 X ONECHUCK + 1600A00B8J - Rotopercutor SDS-Plus, valiza speciala + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Yato - YT-0223 - Cheie inelara dubla cotita, 21x23 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]