
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Tip disc diamantat | segmentat |
| Diametru disc | 125 mm |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime de taiere disc diamantat | 2 mm |
| Inaltime segment diamantat | 10 mm |
| Tip de taiere | taiere uscata |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | beton armat, caramida, gresie |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - PRO Multi Material - Disc diamantat de taiere segmentat, 115x22.2x2 mm, taiere umeda si uscata
Bosch - PRO Multi Material - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x2 mm, taiere umeda si uscata
Festool - ALL-D 125 PREMIUM - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x2 mm, taiere uscataCumparate frecvent impreuna:
Makita - GA5093X01 - Polizor unghiular cu fir, 1900 W, 125 mm, protectie suprasarcina, turatie reglabila, maner antivibratii
Makita - 194385-5 - Set menghina de mana, 2 bucati
Makita - P-36887 - Set benzi slefuire 100x610 mm, granulatie 40, 5 bucati
Makita - 831279-0 - Geanta textila pentru scule, 700x350x300 mm
Makita - P-36893 - Set benzi slefuire 100x610 mm, granulatie 60, 5 bucati
Metabo - MFE 40 - Freza pentru caneluri beton, 1900 W, 125 mm, turatie constanta, pornire lina, protectie suprasarcina, protectie repornire, valiza pl
Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x1.6 mm, taiere uscata
Sthor - 23608 - Dalta concava, 25x400 mm, SDS-Max
Bosch - GWS 2200 - Polizor unghiular cu fir, 2200 W, 230 mm
Makita - D-52788 - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x- mm, taiere umeda si uscata
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]