
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 250 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 100 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.3 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 100 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x2.3 mm, 100 dinti
Makita - MAKBLADE PLUS - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 100 dinti
Makita - MAKBLADE PLUS - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x2.3 mm, 100 dinti
Makita - MAKBLADE PLUS - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 80 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 100 dintiIstoricul tau de navigare
Einhell - 3405451 - Cutit pentru masina de tuns iarba, 430 mm, GE-CM 43 Li M, GE-CM 36/43 Li M
Total - TIDLI1232E - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 12 V, 1.5 Ah, 20 Nm, led iluminare, valiza plastic
Total - TG1121256-3 - Polizor unghiular, 1010 W, 125 mm, turatie reglabila
Unior - 760H1/2S - Pila dreptunghiulara, 100 mm, dantura semifina
Bosch - Special for Sheet Metal - Carota pentru tabla cu prindere rapida, 51x20 mm, metal feros, metal neferos, inox
Yato - YT-3285 - Burghiu elicoidal, 26x310x400 mm, tija hexagonala
Stager - FD 10000E3R - Generator de uz general, 8 kW, Stager, YH192FB(E), 19 CP, 22 l, pornire electrica, trifazat
Raider - RD-GBV05 - Suflanta de gradina pe benzina, 2 T, 1 CP, 720 m3/h, functie aspirare
Makita - B-53198 - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 165x20x1.45 mm, 44 dinti
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]