| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 22 mm |
| Lungime utila | 150 mm |
| Lungime totala | 230 mm |
| Diametru tija | 13 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-G |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 19.5x140x205 mm
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 20x140x205 mm
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 20.5x145x225 mm
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 21x145x225 mm
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 21.5x150x230 mm
BOHRCRAFT - 1110 - Burghiu metal HSS-G, 22x150x230 mmCumparate frecvent impreuna:
BOHRCRAFT - 1450 - Burghiu metal HSS, 22.5x155x253 mm
BOHRCRAFT - 1400 - Burghiu metal HSS-G, 8.5x165x240 mm
BOHRCRAFT - 1450 - Burghiu metal HSS, 17.5x130x228 mm
BOHRCRAFT - 4140 - Tarod cu filet metric, 13x63 mm, M4, pas normal, HSS-G
BOHRCRAFT - 4140 - Tarod cu filet metric, 16x70 mm, M5, pas normal, HSS-G
BOHRCRAFT - 4140 - Tarod cu filet metric, 19x80 mm, M6, pas normal, HSS-G
BOHRCRAFT - 1109 SB - Burghiu metal HSS-R, 19x135x198 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]