Capasator electric cu putere ajustabila in functie de aplicatie si material.
Maner ergonomic pentru confort sporit.
Incarcarea prin partea inferioara face alimentarea cu capse mult mai usoara.
Foloseste capse pentru aplicatii profesionale tip G 6-14 mm si cuie tip J 12-15 mm.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Latime capse | 12 mm |
| Lungime capse | 6-14 mm |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Capacitate magazie de capse | - buc |
| Frecventa batailor | - bpm |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Lungime cablu de alimentare: 2.4 m |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review