Echer
Material: confectionat din otel
Masoara suprafete de asezare
Acuratete: 0.01425° = 0.25 mm/m
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Dimensiune (Lxl) | 300x200 mm |
| Material | otel |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip echer | 90 grade |
| Dotari | |
|---|---|
| Laturi gradate | NU |
| Talpa | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.57 kg |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Bula de aer | NU |
| Informatii suplimentare | Grosime: 5 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Festool - AGC 18-125 EB-Basic - Polizor unghiular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 125 mm, valiza speciala
Bosch - GGS 28 LCE - Polizor drept, 650 W, bucsa 6 mm
Vorel - 85123 - Prelata, 3x5 m
Kronus - 622109 - Set surubelnite cu profil mixt, 6 bucati
Festool - MFK 700 EQ-Set - Masina de frezat, 720 W, 6, 8 mm, valiza speciala, accesorii
BOHRCRAFT - 3250 - Burghiu freza, 20x90 mm, tija cilindrica
Yato - YT-5914 - Dispozitiv de strangere cu scripete, 6 mm, 1500 kg, 3 carlige
Rapid - VR22 - Inele pentru gard, 5-11 mm, 215 bucati, FP20, FP222
LumyTools - LT07604 - Gratar pentru zugravit din metal, 300x250 mm
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 6x50x110 mm, beton armat
Raider - RD-AG51 - Polizor unghiular cu fir, 750 W, 125 mm, valiza plastic, accesorii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]