Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Miercuri 3 Iun - Joi 4 IunBurghiul pentru lemn cu cap asimetric executa gauri precise in lemn de esenta moale si tare si poate fi folosit pentru gauri penetrante si gauri decupate.
Varful sau extrem de ascutit, cu varf de centrare permite o pozitionare exacta a gaurii. Gsurile fara rupturi sunt realizate cu muchii pretaietoare de inalta calitate, cu margini precise.
Pentru rezultate exacte, cele doua canale impiedica blocarea gaurii cu material si asigura o eliminare buna a materialului.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 3 mm |
| Lungime utila | 33 mm |
| Lungime totala | 61 mm |
| Diametru tija | 3 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | lemn de esenta moale si tare |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review