
Se foloseste pentru taierea lemnului, impreuna cu un polizor unghiular sau fierastrau circular.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru exterior panza (mm) | 210 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Inele adaptoare interior: 25.4, 20 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Raider - 163133 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x- mm, 24 dinti
Raider - 163116 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x- mm, 48 dinti
Raider - 163117 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x- mm, 60 dinti
Raider - RD-SB10 - Panza fierastrau circular, lemn, 300x30x- mm, 56 dinti
Raider - RD-SB11 - Panza fierastrau circular, lemn, 350x30x- mm, 56 dintiCumparate frecvent impreuna:
Makita - 191D89-4 - Cap cu 2 fire, 2 mm, DUR190LZX9, DUR190UZX9, DUR191LZX9, DUR191UZX9, DUR194RTX2, DUX18ZX1, DUX18ZX1NX, DUR368LZ
Yato - YT-6067 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x3.2 mm, 40 dinti
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 115x22.2x1.6 mm, 1 buc
Bosch - Standard for Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x1 mm, 1 buc
Bosch - Expert for Stone - Disc taiere piatra, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - X431 - Disc lamelar, profil convex, 115x22.2 mm, granulatie 120
Yato - YT-8174 - Banda izolatoare, 25 mm, 20 m
Vorel - 75060 - Set 6 benzi izolatoare, 19 mm, 3 m
Yato - YT-6354 - Perie de sarmaIstoricul tau de navigare
Yato - YT-77923 - Set capete de insurubare, profil HEX6, 2 bucati
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 76x- mm, prindere rapida
Yato - YT-55581 - Presa hidraulica de banc, 20 T
Yato - YT-83000 - Redresor auto, - W, 12/6 V, 4/2 A
Bosch - GFF 22 A - Freza nuturi, 670 W, 22 mm, valiza plastic
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 51x- mm, prindere rapida
Bosch - 2607000193 - Cutit pentru rindea, 82 mm, 2 bucati, GHO 6500
Pachet Bosch - GBH 18V-22 X ONECHUCK + 1600A00B8J - Rotopercutor SDS-Plus, valiza speciala + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Yato - YT-0223 - Cheie inelara dubla cotita, 21x23 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]