| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru | 68 mm |
| Diametru tija | 6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip de gaurire | gaurire uscata |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | ceramica |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 35 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Klingspor - DK 600 F SUPRA - Carota ceramica, 35x45 mm
Unior - 760HB - Pila dreptunghiulara, 200 mm, dantura bastarda
Total - TRHLI1601 - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 1.5 J, accesorii
Festool - AGC 18-125 5,2 EBI-Plus - Polizor unghiular cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5.2 Ah, 125 mm, valiza speciala
Makita - DDF482RFE3 - Masina de gaurit si insurubat cu 3 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 3 Ah, 62 Nm, valiza plastic
Klingspor - DK 600 F SUPRA - Carota ceramica, 22x45 mm
Yato - YT-1155 - Set chei tubulare impact, 22-41 mm, 3/4 inch, 8 bucati
Metabo - SB 18 L SET - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 50 Nm, led iluminare, geanta textila, accesorii
AGT - SWT-80HX - Motopompa, Honda, 4 timpi, 8 CP, 8 m, 1300 l/min, apa murdara
Yato - YT-2976 - Set 21 tarozi cu filet metric, -x- mm, M3-M12, - mm, HSS
Yato - YT-82782 - Masina de gaurit si insurubat cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 40 Nm, valiza plastic
Makita - DDF486Z - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 130 Nm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]