| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru | 35 mm |
| Diametru tija | 6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip de gaurire | gaurire uscata |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | ceramica |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 35 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Unior - 778/4PB - Set extractoare suruburi rupte, 1.75-9.5 mm, 6 bucati
Makita - DDF482Z - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 62 Nm
Unior - 629CR - Surubelnita tubulara, 5.5 mm
Yato - YT-2255 - Cleste pentru sertizat, 180 mm
Unior - 110/1 - Cheie fixa dubla, 17x19 mm
Yato - YT-068661 - Set 100 tuburi termocontractabile
Raider - 153812 - Burghiu SDS-Max, 18x490x600 mm
Vorel - 18502 - Echer din otel, 500x- mm
Yato - YT-82844 - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Yato - YT-06872 - Set 300 saibe din cupru
Pachet Bosch - GEX 185-LI + GBA - Slefuitor cu excentric, 125 mm+ Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Makita - 958040611 - Lama drujba, 400 mm, UC4020A, UC4041A
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]