| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 6.5 mm |
| Lungime utila | 63 mm |
| Lungime totala | 101 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metale |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Raider - 157786 - Carota HSS Bimetal, 22x30 mm, cu filet
Yato - YT-82152 - Fierastrau circular, 1500 W, 185x20 mm
Skil - 3745 CA - Slefuitor cu excentric fara acumulatori si incarcator, 20 V, - Ah, 125 mm
Raider - 153678 - Burghiu SDS-Plus, 16x210x260 mm, beton armat
Einhell - 3405670 - Cutit pentru masina de tuns iarba, 460 mm, GC-PM 46/2 S HW
Yato - YT-8301 - Redresor auto, - W, 6/12 V, 8 A
Unior - 6715E6,3 - Prelungitor insurubare, 1/4 inch, 50 mm
Makita - DC18WA - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida
Unior - 2077/2BI - Cleste coliere, 235 mm
Metabo - W 1100-125 - Polizor unghiular cu fir, 1100 W, 125 mm
Yato - YT-5501 - Paleta de amestecat, 100x600 mm, tija SDS-Plus, adeziv, mortar, sapa, tencuieli structurale, compusi de nivelare, masa izolatoare
Stanley - STHT10355-1 - Cutter, -x- mm, maner plastic, 10 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]