| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 12 mm |
| Lungime utila | 101 mm |
| Lungime totala | 151 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Einhell - TC-AC 190/24/8 - Compresor, cu ulei, 1500 W, 24 l, 165 l/min, 8 bar
LumyTools - LT07903 - Sita abraziva, 280x115 mm, granulatie 120, 50 bucati
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x2.3 mm, 100 dinti
Einhell - 3405451 - Cutit pentru masina de tuns iarba, 430 mm, GE-CM 43 Li M, GE-CM 36/43 Li M
Total - TIDLI1232E - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 12 V, 1.5 Ah, 20 Nm, led iluminare, valiza plastic
Bosch - GO - Masina de insurubat cu 1 acumulator, Li-Ion, 3.6 V, 1.5 Ah, 5 Nm, valiza speciala, accesorii
Yato - YT-60731 - Panza fierastrau circular, lemn, 255x30x3 mm, 24 dinti
Bosch - Special for Sheet Metal - Carota pentru tabla cu prindere rapida, 51x20 mm, metal feros, metal neferos, inox
Yato - YT-82070 - Masina de insurubat fara impact, 500 W, - mm, tija hexagonala de 1/4 inch
Raider - RD-GBV05 - Suflanta de gradina pe benzina, 2 T, 1 CP, 720 m3/h, functie aspirare
Makita - B-53198 - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 165x20x1.45 mm, 44 dinti
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]