| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 4.2 mm |
| Lungime utila | 43 mm |
| Lungime totala | 75 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Vorel - 82031 - Pompa telescopica pentru bicicleta
Juco - 30535 - Ciocan lacatuserie, - kg, - mm, coada lemn
Pachet Yato - YT-83051 + YT-73460 - Redresor auto, - W, 12/24 V, 15 A + Compresor auto, 40 l/min, 10 bar, accesorii
Einhell - TE-DW 180 - Slefuitor pentru pereti, 1300 W, 180 mm, accesorii
Festool - DSC-AG 125 FH-Plus - Masina de taiat cu disc diamantat, 1400 W, 125 mm
Unior - 1609/2HOBBY - Cheie fixa pentru pedalier, 310 mm
Yato - YT-65073 - Menghina multifunctionala, 150 mm
Total - TS2081006 - Fierastrau pendular, 800 W
Yato - YT-2016 - Cleste cu varf cu semirotund, 160 mm
Pachet Yato - YT-17211 + YT-73460 - Cric auto hidraulic tip crocodil, 465 mm, 3 T + Compresor auto, 40 l/min, 10 bar, accesorii
Yato - YT-06062 - Cleste pentru coliere metalice, 10 mm
Topmaster - 225102 - Set surubelnite cu profil PH si plat, 6 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]