| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru trepte | 4-12 mm |
| Diametru treapta inferioara | 4 mm |
| Diametru treapta superioara | 12 mm |
| Lungime totala | - mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar trepte | - trepte |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - P-69892 - Burghiu in trepte, 4-12 mm, - trepte, HSS-G
Makita - P-69901 - Burghiu in trepte, 4-20 mm, - trepte, HSS-G
Makita - P-69917 - Burghiu in trepte, 4-30 mm, - trepte, HSS-G
Makita - D-09656 - Burghiu metal HSS, 1.5x18x40 mm
Makita - D-09662 - Burghiu metal HSS, 2x24x49 mm
Makita - D-09678 - Burghiu metal HSS, 2.5x30x57 mmCumparate frecvent impreuna:
Bosch - GWS 12-125 S - Polizor unghiular cu fir, 1200 W, 125 mm, turatie constanta, protectie suprasarcina, turatie reglabila, maner antivibratii, por
Raider - 150680 - Burghiu in trepte, 6-30 mm, - trepte, HSS-TIN
Bosch - 2609255072 - Burghiu metal HSS-CO, 5x52x86 mm
Bosch - 2609255077 - Burghiu metal HSS-CO, 7x69x109 mm
Bosch - 2609255074 - Burghiu metal HSS-CO, 6x57x93 mm
Bosch - L-BOXX 136 - Valiza speciala L-Boxx, 442x357x151 mm, gama mixta de scule
Bosch - 2609256314 - Disc taiere metal, 115x22.2x1.6 mm, 1 buc
Bosch - EXPERT EXBA18V-40 - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - EXPERT Power Change Plus - Burghiu de centrare carota, 7.15 mm, tija hexagonala, carote HSS-Bimetal si multimaterial
Bosch - 2608577052 - Burghiu metal HSS Impact Control, 4x43x83 mm
Bosch - 2608577058 - Burghiu metal HSS Impact Control, 6x57x98 mm
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 6x50x110 mm, beton armatIstoricul tau de navigare
Unior - 1609/2HOBBY - Cheie fixa pentru pedalier, 310 mm
Gardex - 402704 - Foarfeca pentru gard viu, 25 mm, 630 mm
Total - TS2081006 - Fierastrau pendular, 800 W
Yato - YT-88123 - Foarfeca pentru crengi, 20 mm, 200 mm
Yato - YT-2016 - Cleste cu varf cu semirotund, 160 mm
Pachet Yato - YT-17211 + YT-73460 - Cric auto hidraulic tip crocodil, 465 mm, 3 T + Compresor auto, 40 l/min, 10 bar, accesorii
Yato - YT-06062 - Cleste pentru coliere metalice, 10 mm
Unior - 1260/7 - Echer din otel, 125x85 mm
Bosch - PRO SDS plus Rebar Cutter - Burghiu SDS-Plus, 25x120x300 mm, beton armat
Skil - 9008 AA - Polizor unghiular cu fir, 800 W, 125 mm
Skil - 9008 AA - Polizor unghiular cu fir, 800 W, 125 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]