| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala mm |
| Tip dantura | dantura semifina |
| Lungime utila | 100 mm |
| Lungime totala | 220 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Varf ascutit | NU |
| Dotari | |
|---|---|
| Maner | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Latime | - mm |
| Grosime | 4 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | D: 4 mm Greutate: 0.08 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Yato - YT-0813 - Dispozitiv pentru indoit cabluri metalice, 125 mm
Yato - YT-83275 - Disc lamelar, profil drept, 125x22.4 mm, granulatie 100
Yato - YT-83141 - Set sigurante auto diverse marimi, 3-30 A
Yato - YT-63740 - Set 10 bureti abrazivi pentru tevi, 75x130 mm
Yato - YT-99803 - Mufa innadire furtun, 1/2 inch, ABS, opritor apa
Yato - YT-8414 - Foaie abraziva dreptunghi, 280x230 mm, fara gauri, granulatie 800, 1 buc
Yato - YT-3263 - Burghiu elicoidal, 8x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-41642 - Burghiu SDS-Plus, 6.5x183x260 mm
Yato - YT-3283 - Burghiu elicoidal, 25x310x400 mm, tija hexagonala
Yato - YT-0830 - Tava magnetica, 150 mm
Yato - YT-44724 - Zencuitor, 12.4 mm, 5 taisuri
Yato - YT-3725 - Burghiu ceramica, 4x- mmIstoricul tau de navigare
Kwb - 49206600 - Burghiu metal HSS, 10x87x- mm
Raider - 157770 - Carota zidarie, 53x50 mm, cu filet
Yato - YT-3081 - Dreptar zidarie, 150 cm, fara bula de aer
Bosch - Standard for Universal - Set 1 disc diamantat segmentat, 230x22.2 mm + 1 disc diamantat segmentat, 125x22.2 mm
Yato - YT-82127 - Rotopercutor SDS-Plus, 1500 W, 5 J
BOHRCRAFT - 3250 - Burghiu freza, 20x90 mm, tija cilindrica
Skil - 1016 AA - Masina de amestecat, 1200 W, 120 mm
Diager - 168 - Burghiu SDS-Max, 35x400x540 mm, beton armat
Stanley - PowerWinder - Ruleta, banda din fibra de sticla, 100 m
Yato - YT-01678 - Cheie cu gheara, 80-120 mm, gheara flexibila
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 6x50x110 mm, beton armat
Raider - RD-AG51 - Polizor unghiular cu fir, 750 W, 125 mm, valiza plastic, accesorii
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]