: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunDesignul compact asigura o taiere confortabila - chiar si pentru incepatori.
Greutate redusa pentru manevrare usoara.
Vibratiile extrem de reduse asigura control si confort in timpul taierii.
Adancimi de taiere de pana la 65 mm in mai multe materiale.
SDS permite schimbarea rapida si usoara a panzelor de fierastrau pentru un lucru eficient.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 500 W |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Adancime de taiere in aluminiu | - mm |
| Adancime de taiere in otel | 4 mm |
| Adancime de taiere in lemn | 65 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 3100 rpm |
| Lungime cursa verticala | - mm |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | plastic |
| Functie de pendulare | NU |
| Protectie antispan | NU |
| Prindere rapida accesorii | DA |
| Turatie reglabila | NU |
| Led de iluminare | NU |
| Functie de suflare praf | DA |
| Turatie constanta | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 panza de ferastrau vertical pentru lemn (T 144 D) Valiza de transport si depozitare |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.6 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 102x338x292 mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review