Produs resigilat - carcasa de plastic prezinta o fisura/spartura.
Produsul nu a fost utilizat si se afla in stare foarte buna, fara zgarieturi sau alte urme de uzura.
Defectul este exclusiv estetic si nu afecteaza functionarea produsului.
Produsul sigilat poate fi vizualizat aici.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | DA |
| Volum brut rezervor | 25 l |
| Putere de aspirare | 240 mbar |
| Tensiune | 230 V |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 1100 W |
| Dotari | |
|---|---|
| Functie de suflare | DA |
| Rezervor de inox | DA |
| Priza pentru scule electrice | NU |
| Comutator curatare filtru | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Furtun de aspirare, 2.2 m, 35 mm Tevi de aspirare 0.5 m, 35 mm, 2 piese Filtru de tip evantai Duza pentru aspirare umeda-uscata Duza lunga pentru spatii inguste Sac filtru din pasla |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 8.7 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 71 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime cablu 5 m. Diametru furtun de aspirare 35 mm Cantitate de umplere cu lichid 15 l Maner detasabil cu protectie electrostatica Functie de suflare Pozitie de parcare Sertare de depozitare piese mici Pastrare accesorii pe aparat Maner confortabil de transport 3 in 1 Comutator rotativ Pornit/Oprit Cartus filtrant detasabil Rezervor din inox Dimensiuni (L x l x H): 418 x 382 x 652 mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review