MANEVRABILITATE PE SANTIER: Deplasati-va liber pe santier cu manerul telescopic si rotile rezistente.
FUNCTIONALITATE MAXIMA: Poate fi utilizat atat pentru aplicatii umede, cat si uscate, pentru a colecta murdaria, praful si lichidele.
CONTROL FARA FIR AL UNELTEI: Permite cuplarea fara fir a extractorului cu un alt produs fara fir DEWALT compatibil cu WTC pentru activare si oprire automata.
ACTIVARE DE LA DISTANTA: Telecomanda permite utilizatorului sa activeze extractorul de la distanta, pentru usurinta in utilizare si economisire de timp.
EVITATI INTRERUPERILE NEPLANIFICATE: Sistemul automat de curatare a filtrului asigura functionarea continua prin curatarea unui filtru la fiecare 30 de secunde, pentru a asigura un flux constant de aer.
ALARMA SONORA: Avertizeaza utilizatorul in cazul in care se produce o scadere a performantei.
PRIZA INTEGRATA DE PRELUARE A ENERGIEI: Permite conectarea uneltei electrice pentru comutarea automata a sistemului de vid.
COMANDA AUTOMATA DE PORNIRE SI OPRIRE: Extractorul continua sa functioneze timp de inca 15 secunde pentru a permite evacuarea intregului praf din sistem.
COMANDA TURATIEI: Optimizati performanta cu ajutorul aspiratiei variabile care comanda consumul de energie si cantitatea de aspiratie.
COMPATIBILITATE DE DEPOZITARE CONVENABILA: Sistemul optional de rafturi de depozitare se interconecteaza cu solutiile de depozitare TSTAK si TOUGHSYSTEM pentru a oferi utilizatorului optiuni de depozitare, mobilitate si durabilitate.
SISTEM AIRLOCK: Asigura conectarea rapida, usoara si sigura cu uneltele electrice DEWALT compatibile pentru o eficienta ridicata de extragere a prafului.
PERFORMANTA MAXIMA: Ofera un flux de aer cu 16% mai mare si o presiune cu 11% mai mare fata de modelul DWV902M existent.
Garanta performante de top pe piata datorita designului existent al extractorului.
CONFORM CLASEI M: Potrivit pentru utilizare pe santiere.
CURATARE FARA EFORT: Include kitul de curatare a podelelor DWV9350, format din conducte de aspirare din aluminiu, cot de conducta, duza combinata cu insertii interschimbabile, duza pentru spatii inguste, perie de aspirare si adaptor AirLock.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Volum brut rezervor | 38 l |
| Putere de aspirare | 250 mbar |
| Tensiune | 230 V |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 1400 W |
| Dotari | |
|---|---|
| Functie de suflare | NU |
| Rezervor de inox | NU |
| Priza pentru scule electrice | DA |
| Comutator curatare filtru | DA |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | 2 filtre conforme cu clasa M 1 furtun antistatic de 32 mm (diametru interior), lungime 4,6 m 1 cheie telecomanda 1 kit conector AIRLOCK 6 saci de praf din pasla 1 kit de curatare pentru podea |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 15 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review