Aspiratorul umed/uscat Einhell TC-VC 2045 este un ajutor puternic de 850 W pentru curatarea temeinica.
Utilizarea sa nu se limiteaza la gospodarie, atunci cand curatati diverse suprafete, cum ar fi gresie, covoare sau alte textile, ci functioneaza fiabil si la curatarea interiorului masinii.
Aspiratorul umed/uscat este echipat cu un recipient robust din plastic, cu o capacitate de 20 de litri.
Exista un sistem integrat de blocare rapida pentru golirea usoara a recipientului.
Furtunul sau de aspirare de 1,5 m lungime si 36 mm asigura un nivel ridicat de debit de aer si murdarie.
Furtunul sau poate fi reatasat la conexiunea de suflare pentru a sufla locuri greu accesibile.
Patru roti pivotante si un maner de transport integrat asigura un transport usor.
Suportul practic pentru furtun si cablu de pe carcasa ajuta la mentinerea ordinii.
Livrarea include un furtun de aspirare de 1,5 m, o teava din plastic din trei parti, o duza combinata cu role pentru covoare si podele netede si o duza pentru imbinari.
In plus, filtrele din spuma si plisate incluse asigura o punere in functiune imediata.
Cablul de alimentare are o lungime de 3 m.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Volum brut rezervor | 20 l |
| Putere de aspirare | 180 mbar |
| Tensiune | 230 V |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 850 W |
| Dotari | |
|---|---|
| Functie de suflare | DA |
| Rezervor de inox | NU |
| Priza pentru scule electrice | NU |
| Comutator curatare filtru | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Duza combinata Duza pentru spatii inguste |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3.7 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 78 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Conexiune de suflare Depozitarea furtunului de aspiratie pe bucla de fixare din cauciuc Diametrul furtunului de aspiratie: 36 mm Filtru din spuma Filtru pliabil Lungime cablu de alimentare: 3 m Lungime furtun de aspiratie: 1.5 m Maner de transport Materialul furtunului de aspiratie: Plastic Materialul recipientului de colectare: Plastic Materialul tevii de aspiratie: Plastic Raza de actiune: 4.5 m Sac de colectare a murdariei Tipul de control al puterii de aspirare: Nereglabil |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review