Aspiratorul umed/uscat Einhell TC-VC 1540 S este un ajutor practic pentru orice lucrare de curatenie in atelier si garaj.
Cu o putere de 900 W si o putere de aspirare de 180 mbar, indeparteaza in mod fiabil praful, murdaria si chiar lichidele de pe multe suprafete.
Chiar si zonele greu accesibile pot fi curatate cu usurinta folosind racordul de suflare.
Aspiratorul umed/uscat este echipat cu un recipient din otel inoxidabil cu un volum de 15 litri.
Un furtun de aspirare din plastic lung de 1,5 m ( 36 mm) si conducta de aspirare din plastic din 3 piese asigura o raza larga de actiune cu un debit ridicat de aer pentru curatare.
Puteti utiliza cablul de alimentare lung de 2,5 m pentru a extinde aceasta raza de actiune pana la 4 m.
Puteti infasura cablul de alimentare direct pe carcasa aspiratorului pentru depozitare.
Cu cele patru roti pivotante robuste si manerul de transport integrat, puteti utiliza acest aspirator umed/uscat in deplasare.
Aspiratorul este livrat cu o duza pentru spatii inguste pentru curatarea pasajelor inguste si o duza combinata mare pentru covoare si suprafete dure.
Exista, de asemenea, un filtru de spuma pentru curatare umeda, plus un sac de colectare a murdariei si un sac de filtru, fiecare pentru aspirare uscata.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Volum brut rezervor | 15 l |
| Putere de aspirare | 180 mbar |
| Tensiune | 230 V |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 900 W |
| Dotari | |
|---|---|
| Functie de suflare | DA |
| Rezervor de inox | DA |
| Priza pentru scule electrice | NU |
| Comutator curatare filtru | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Duza combinata Duza pentru spatii inguste Filtru din spuma |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3.05 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 79 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Conexiune de suflare Diametrul furtunului de aspiratie: 36 mm Lungime cablu de alimentare: 2.5 m Lungime furtun de aspiratie: 1.5 m Maner de transport Materialul furtunului de aspiratie: Plastic Materialul recipientului de colectare: Otel inoxidabil Materialul tevii de aspiratie: Plastic Raza de actiune: 4 m Sac de colectare a murdariei Sac de filtrare Suport de cablu Suport pentru accesorii |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review