: Joi 30 Apr - Luni 4 MaiMotor Brushless (fara perii de carbon) pentru productivitate si randament ridicate.
Tehnologia XPT (eXtreme Protection Technology) ofera protectie impotriva prafului si umezelii.
Mai subtire cu 56 mm la circumferinta manerului.
Motorul mentine aceeasi viteza in sarcina, permitand un lucru stabil.
12 unghiuri de reglare a pozitiei accesoriilor la fiecare 30 grade de la 0 grade la 360 grade.
Prindere tip toolless.
Permite colectarea prafului in timpul slefuirii prin conectarea la aspirator.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Unghi de oscilatie stanga/dreapta | 3.2 grade |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 20000 rpm |
| Valoare vibratii emise | 12 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 0 |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Led de iluminare | NU |
| Turatie constanta | NU |
| Prindere rapida accesorii | DA |
| Turatie reglabila | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.7 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 88 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Circumferinta maner: 139 mm Dimensiuni(LxlxH): 329x80x120 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review