: Marti 12 Mai - Miercuri 13 MaiUn laser cu linie transversala compatibil cu bateriile DEWALT XR 12 V si XR 18 V.
Discul sau de reglare permite utilizatorului sa alinieze rapid si precis fasciculul vertical pentru o precizie si o productivitate sporite.
Avand un fascicul verde pentru o vizibilitate mai buna, o precizie de +/-3 mm pe o distanta de 10 metri si o carcasa cu intarituri din cauciuc care respecta standardul IP54, aceasta nivela laser este proiectata sa reziste la cele mai solicitante conditii de lucru.
Buton de reglare fina pentru precizie si acuratete.
Dioda laser cu fascicul verde ofera o luminozitate maxima pentru vizibilitate si o raza de lucru extinsa.
Secventa de clipire variabila pentru modul manual.
Modul cu impulsuri in timp real permite utilizarea cu detectorul.
Pendul de blocare pentru a ajuta la prevenirea deteriorarii componentelor interne.
Indicator de baterie.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Precizie | +/-0.3 mm/m |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Domeniu de lucru cu receptor | 50 m |
| Demonstratie video | NU |
| Numar linii laser | 2 |
| Domeniu de autonivelare | +/-4 grade |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Timp de nivelare | - s |
| Durata de functionare maxima | - h |
| Temperatura de lucru | -10/+45 grade C |
| Proiectie 360 de grade | NU |
| Alimentare curent | acumulator, Li-Ion, 12/18 V |
| Culoare fascicul laser | fascicul verde |
| Filet stativ | 1/4, 5/8 inch |
| Dotari | |
|---|---|
| Trepied | NU |
| Valiza de transport | speciala |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Receptor laser | NU |
| Suport de perete | DA |
| Set de livrare | Tinta Suport perete Valiza de transport si depozitare TSTAK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Lungime | - mm |
| Latime | - mm |
| Inaltime | - mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review