: Marti 28 Apr - Miercuri 29 AprMotor Brushless (fara perii de carbon) pentru productivitate si randament ridicate.
Tehnologia XPT (eXtreme Protection Technology) ofera protectie impotriva prafului si umezelii.
Percutia si arcul imbunatatite, impreuna cu viteza ridicata a motorului, ofera performante de fixare superioare modelelor anterioare.
Structura anti-oscilare a bitului asigura o stabilitate imbunatatita in timpul lucrului.
Lumină de lucru cu 2 LED-uri si functie de remanenta.
Selectarea puterii de impact in 4 moduri + modul T (doar pentru foi de metal subtiri).
Cele 4 trepte de viteza permit folosirea masinii pentru o gama extinsa de aplicatii.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Dimensiuni suruburi standard | - |
| Dimensiuni suruburi de inalta rezistenta | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 3700 rpm |
| Valoare vibratii emise | 9.9 m/s2 |
| Moment de torsiune | 210 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | hexagon 1/4 inch |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Clema de prindere centura | DA |
| Indicator nivel incarcare | DA |
| Turatie reglabila | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.3 kg |
| Lungime | 121 mm |
| Inaltime | 246 mm |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 105 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review